Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Poll
Какво обичате да си похапвате?
Чипс
Мразите или харесвате училището? Vote_lcap0%Мразите или харесвате училището? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Пържени картофки и кола
Мразите или харесвате училището? Vote_lcap29%Мразите или харесвате училището? Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Сандвич
Мразите или харесвате училището? Vote_lcap14%Мразите или харесвате училището? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Пуканки
Мразите или харесвате училището? Vote_lcap0%Мразите или харесвате училището? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Шоколааад
Мразите или харесвате училището? Vote_lcap29%Мразите или харесвате училището? Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Плодове ;д
Мразите или харесвате училището? Vote_lcap14%Мразите или харесвате училището? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Зеленчуци ;д
Мразите или харесвате училището? Vote_lcap0%Мразите или харесвате училището? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Гумени меченца и тем подобни гумени нещица
Мразите или харесвате училището? Vote_lcap14%Мразите или харесвате училището? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Друго (кажи какво)
Мразите или харесвате училището? Vote_lcap0%Мразите или харесвате училището? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Видео на седмицата



 

 Мразите или харесвате училището?

Go down 
+2
™ПрАсКоФкЪ™
Cookie ♥
6 posters
АвторСъобщение
Cookie ♥
Админче
Админче
Cookie ♥


Female
Брой мнения : 610
Години : 29
Местожителство : The Moon *
Дата на рег: : 06.03.2009

Мразите или харесвате училището? Empty
ПисанеЗаглавие: Мразите или харесвате училището?   Мразите или харесвате училището? EmptyСъб Ное 07, 2009 12:04 pm

Rolling Eyes Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://coolforum.bulgarianforum.net
™ПрАсКоФкЪ™
Модче~
Модче~
™ПрАсКоФкЪ™


Female
Брой мнения : 571
Години : 27
Местожителство : В КЪЩИ
Дата на рег: : 22.09.2009

Мразите или харесвате училището? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразите или харесвате училището?   Мразите или харесвате училището? EmptyПон Ное 09, 2009 10:16 am

Средна работа.
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:choc0late_puma?p=allvideos
Dark Soul^.^
Фен на форума~
Фен на форума~
Dark Soul^.^


Female
Брой мнения : 569
Години : 29
Местожителство : In your green eyes~
Дата на рег: : 17.06.2009

Мразите или харесвате училището? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразите или харесвате училището?   Мразите или харесвате училището? EmptyНед Ное 22, 2009 2:00 pm

sUnNy girL написа:
Средна работа.

Правилно. Трудно е да се каже. Някои неща са добри, а дуги са просто.. отекчаващии!
Върнете се в началото Go down
http://summeracademy.niceboard.net/forum.htm
Cookie ♥
Админче
Админче
Cookie ♥


Female
Брой мнения : 610
Години : 29
Местожителство : The Moon *
Дата на рег: : 06.03.2009

Мразите или харесвате училището? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразите или харесвате училището?   Мразите или харесвате училището? EmptyНед Ное 22, 2009 3:11 pm

Ми и аз без да цитирам ще кажа, че и на мен ми е средно. Обичам да уча само някой неща, които са ми интересни. Прекаленото зубрене не го понасям, но няма как. От това зависи как ще премина класа, а и след 7 клас трябва да се взимат допълнителни изпити ... Всичкото учене зависи от това, какъв ще станеш като пораснеш.
Върнете се в началото Go down
https://coolforum.bulgarianforum.net
*DanS*

*DanS*


Female
Брой мнения : 17
Години : 26
Местожителство : Бургас
Дата на рег: : 13.03.2010

Мразите или харесвате училището? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразите или харесвате училището?   Мразите или харесвате училището? EmptyСря Сеп 15, 2010 4:20 pm

И да, и не.
Харесва ми,защото там съм с част от моите фр.
+ Уча някой интересни ралти.
+ Ядосвам госпожите.

НЕ го харесвам,защото:
Имам няколко ужасяващо тъпи, досадни, миризливи съученици
+ понякога имам прекалено много за учене..
Върнете се в началото Go down
Miss Sunshine
*Още се ориентира~
*Още се ориентира~
Miss Sunshine


Female
Брой мнения : 67
Години : 29
Дата на рег: : 25.11.2010

Мразите или харесвате училището? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразите или харесвате училището?   Мразите или харесвате училището? EmptyПет Ное 26, 2010 12:17 am

Доста спорен въпрос трудно е да се каже.От една страна мразя да ходя на училище заради едни глупави деца които все ми се подиграват и не ме оставят на мира и заради прекалено домашни които ни дават,както защото изучаваме математика ,химия и физика .Обичам да ходя на училище защото научавам нещо ново и ъм сред хора.
Върнете се в началото Go down
Ocean fairy

Ocean fairy


Female
Брой мнения : 7
Години : 29
Дата на рег: : 21.03.2011

Мразите или харесвате училището? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразите или харесвате училището?   Мразите или харесвате училището? EmptyСъб Фев 15, 2014 2:48 pm

Ами преди мразех да ходя на училище.По-принцип не съм много контактна личност и така да се кажа бях си самичка почти не разговарях с никой бях доста стеснителна претиснителна и страшно срамежливо .Никога не си изказвах мнението не можех да се адаптирам и щегите и подмятанията на някой хора ми идваха в интерес на иситната в пвече.И мразе това но като се замисля сега че доста съм изпуснала можела съм да положа усилия и да изживея много неща които така и не изживях и да си призная чувствата тогава на едно момче от моя клас поне да опитам да рискувам но както и да е отплеснах.В общи линии тогава не ми харесваше да ходя на училище нямах приятели нищо не научавах защото съм сташно разясна и не се фокурирах но сега ми приятно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мразите или харесвате училището? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразите или харесвате училището?   Мразите или харесвате училището? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мразите или харесвате училището?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коя група мразите?
» Кой сезон мразите?
» 200 души се изселват заради училището на Мадона в Малави

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: *Да се забавляваме с ...* :: Даскало-
Идете на: